České středohoří

Labská cyklostezka

České Švýcarsko

Praha

Via ferrata Děčín

Příroda, kultura, gastronomie, zážitky, aktivně v Čechách

Kontakt

Enthusia
cestovní kancelář
Labské nábřeží 33,
405 02 Děčín 4

+420 724 006 865
info@enthusia.cz
www.enthusia.cz

 

Půjčovna

Veškeré půjčované sportovní vybavení najdete též na stránkách naší cyklopůjčovny.

Chariot CTS CX1

  • Světová špička v dětských vozících
  • Nejvyšší model od Chariot
  • Kvalitní ruční brzda a odpružení, výborné odvětrání
  • Bike set nebo jogging (in-line) set v ceně půjčovného

Kostka Koloběžka

Koloběžka KOSTKA TOUR 3 se řadí ke sportovním koloběžkám vhodných pro všechny věkové kategorie. Díky svým jízdním vlastnostem je tento model doslova předurčen pro turistické výlety a to i po nezpevněných cestách. Přední 26 palcové kolo zvyšuje průjezdnost terénem, proto se koloběžka TOUR 3 velmi dobře cítí i v mírném terénu a na šotolinových a lesních cestách.

Trekingová kola

Sedmistupňová přehazovačka poskytuje celkem 21 převodů, díky kterým zvládnete každou nerovnost. Přední světlo s dynamem v náboji, zadní světlo se Stand-by módem. Blatníky, zadní nosič umožňující rychlé a pohodlné připevnění našich nepromokavých tašek. Pohodlné sedlo. Můžete si přivézt vlastní sedlo, které Vám na kolo rádi přimontujeme.

Elektrokolo

 
Kola s podporou šlapaní, tzv. systém PEDELEC. Pomáhá Vám přidávat energii k Vašemu šlapání a to až do rychlosti 25km/h. Díky elektrokolu Vám teď přijde i prudký kopec jako zábava a budete překvapeni jak lehce a bez námahy ho zdoláte.
Baterie vydrží až 50km jízdy a je možné ji dobít z každé běžně dostupné elektrozásuvky v hotelu či restauraci.

Dvojkolo

Kola 26 palců jsou vhodná pro pohyb po asfaltových cyklostezkách a lehkém terénu.
Chcete zažít něco nového a neobvyklého? Půjčte si náš tandem na dovolenou, výlet či svatbu. Na svatbu Vám tandem slavnostně vyzdobíme. Za tandem je možno připojit dětský vozík.

Horské kolo

Sportovní jízda s pocitem skutečné horské cyklistiky, ať už jste profesionální či rekreační cyklista, s horským kolem Sundance můžete dosáhnout všeho. Ve všech typech terénu se budete cítit bezpečně, díky stále se zlepšující technologie horských kol.

Cyklobrašna

Nepromokavé zavazadlo pro velký výlet anebo místo batůžku na kratší jízdu. S těmito brašnami, vyvinutými pro expediční cesty s sebou můžete přepravovat velké množství věcí. Jsou z pevného voděodolného materiálu, takže Vaše věci zůstávají celou dobu v suchu. Díky taškám Vás netíží batoh na zádech!

Ferratový set s helmou

Kompletní ferratový set, který vám zaručí bezpečný pohyb na zajištěných cestách.

info@enthusia.cz
+ 420 724 006 865
facebook