České středohoří

Labská cyklostezka

České Švýcarsko

Praha

Via ferrata Děčín

Příroda, kultura, gastronomie, zážitky, aktivně v Čechách

Kontakt

Enthusia
cestovní kancelář
Labské nábřeží 33,
405 02 Děčín 4

+420 724 006 865
info@enthusia.cz
www.enthusia.cz

 

Prezentační zájezd pro učitele

21. 6. 2012 / Labská stezka je skvělým cílem pro školní skupiny. Na víkendovém cyklozájezdu si to mohou učitelé vyzkoušet  

Cykloputování po Labské stezce Děčín – Mělník, 2 dny

Pro učitele, které by zajímalo projet si Labskou stezku před případným objednáním zájezdu pro školní skupinu, jsme připravili prezentační dvoudenní zájezd. Úsek Děčín – Mělník, který si během tohoto prezentačního zájezdu mohou prohlédnout, tvoří 2/3 celé trasy Děčín – Praha. Etapy 50km jsou při rovinatém profilu Labské stezky příjemným celodenním programem.

Program zájezdu:

1. den:

Děčín – Litoměřice, 50 km

Děčín – Litoměřice, 50 km

Odjezd na kolech z Děčína, zastávka s výkladem zámek a pivovar Velké Březno, prohlídka centra Ústí nad Labem na kolech, jízda lanovkou na Větruši, prohlídka areálu Větruše, zastávka s výkladem u Masarykových zdymadel a hradu Střekov, ve vinařství Velké Žernoseky, Píšťanské jezero, prohlídka Litoměřic na kolech, odjezd na ubytování.

2. den:

Litoměřice – Mělník, 50km

Odjezd z Litoměřic, prohlídka Terezína, Roudnice nad Labem a Mělníka na kolech s výkladem, odjezd do Děčína.

Cena: Tento prezentační zájezd v hodnotě 1950Kč bude poskytován zdarma, pouze za registrační poplatek ve výši 300 Kč pro 1. učitele z jedné školy, 500Kč pro 2. učitele z jedné školy.

V ceně je zahrnuto: 1x ubytování se snídaní, služby průvodce, doprava zavazadel po trase, jízda lanovkou na Větruši a vstupy do areálu, doprava zpět mikrobusem.

Bonus: Večerní ochutnávka vína v Litoměřicích. V případě realizace školního zájezdu s naší CK bude registrační poplatek vrácen učiteli v podobě bonusu dle vlastního výběru – 2 lahve žernoseckého vína nebo sportovní masáž na ubytování v Litoměřicích.


Termíny:

St 25. 7. – Čt 26. 7.

So 1. 9. – Ne 2. 9.

Minimální počet účastníků pro konání zájezdu je 6 osob.


Přihlášky do 4. 7. emailem na petra.czastkova@enthusia.cz nebo telefonicky na 724 006 865.

info@enthusia.cz
+ 420 724 006 865
facebook