České středohoří

Labská cyklostezka

České Švýcarsko

Praha

Via ferrata Děčín

Příroda, kultura, gastronomie, zážitky, aktivně v Čechách

Kontakt

Enthusia
cestovní kancelář
Labské nábřeží 33,
405 02 Děčín 4

+420 724 006 865
info@enthusia.cz
www.enthusia.cz

 

Kemp

České Švýcarsko nabízí spoustu možností, které za jediný den nelze stihnout. Proto Vás zveme do našeho nového auto- a cyklokempu v Děčíně.
V blízkosti centra, přímo na Labské cyklostezce a v sousedství velkého hřiště pro děti na Vás čeká nové a čisté zázemí a milý personál. Ubytovat se můžete ve vlastním stanu, karavanu, nebo můžete využít naše obytné stany.

Kemp Děčín je také skvělým místem pro pořádání teambuildingových akcí, firemních večírků i soukromých oslav.

Přejít na kemp

Rezervace ubytování

 

Zážitky s ubytováním v kempu

Krajem rozhleden

Cyklovýlet vhodný pro skupiny přátel nebo kolegů. Tři dny plné kola a okouzlujících výhledů z rozhleden v Českém i Saském Švýcarsku.

 • Cena: od 2 550 Kč
 • Termín: 01. 04. - 30. 09.

Outdoor aktivity pro školy a mládežnické skupiny v Českém Švýcarsku

Vydejte se s Vaší třídou objevit mnohá z NEJ Národního parku České Švýcarsko. Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky aktivit pro jednodenní školní výlety. Můžete zdolat jedinou městskou Via Ferratu v Česku, proplout na raftech NEJkrásnějším kaňonem na Labi a jeho krásu si vychutnat i cestou zpátky ze sedla kola.  

 • Termíny: duben - červen a září - říjen
 • Od 20 osob pedagog zdarma

Aktivní zážitkové kurzy v NP České Švýcarsko pro školy

Vydejte se s Vaší třídou objevit mnohá z NEJ Národního parku České Švýcarsko. Během pobytu v Děčíně zdoláte jedinou městskou Via Ferratu v Česku. Proplujete na raftech NEJkrásnějším kaňonem na Labi. Cestou zpátky si ho prohlédnete ještě jednou z jiné perspektivy, totiž ze sedla kola. NEJvětší český vnitrozemský přístav Děčín a jeho zákoutí Vám zábavně přiblíží týmová hra využívající i chytré telefony, neochudíme Vás ani o noční hru a pořádný táborák.

 • Cena od  1 790,- Kč
 • Termíny: duben - červen a září - říjen
 • Od 20 osob pedagog zdarma

Labská cyklostezka in-line do Drážďan, 4 dny

Jedinečný putovní in-line zájezd po Labské cyklostezce z německých Drážďan po Ústí nad Labem. Projedete se labským kaňonem skrz dva národní parky. Délkou etap vhodné i pro pohodové a příležitostné bruslaře. Kdo cestování na bruslích raději vymění za spolujízdu na kole, je vítán a cestu si užijete společně.

  • Délka etap: kolem 30 km
  • Termín: 02. - 05. 07. nebo individuálně
  • Cena: od 1 980 Kč
info@enthusia.cz
+ 420 724 006 865
facebook