České středohoří

Labská cyklostezka

České Švýcarsko

Praha

Via ferrata Děčín

Příroda, kultura, gastronomie, zážitky, aktivně v Čechách

Kontakt

Enthusia
cestovní kancelář
Labské nábřeží 33,
405 02 Děčín 4

+420 724 006 865
info@enthusia.cz
www.enthusia.cz

 

Outdoor aktivity pro školy a mládežnické skupiny v Českém Švýcarsku

Balíček Via Ferrata s průvodcem

Den strávený na skalách. Nemusíte mít vůbec strach, jedná se o zajištěnou cestu, která je pro seznámení se zdoláváním skal ideálním učitelem. Navíc jste v rukou zkušených instruktorů, kteří Vám předají základy pohybu po skalách. Možný je i nácvik slaňování. Nástupní místo je v centru města na Labském nábřeží. Jedna cesta nahoru s krásnými výhledy na děčínský zámek trvá cca 2 hodiny. Zpět k výchozímu místu sejdete pěšky po turistické značce za 15 minut. V ceně je zahrnuto půjčení kompletního vybavení a služby průvodce. 

Balíček Rafty a Kolo

Na raftech proplujete úchvatným labským kaňonem. Voda je klidná a celý Váš tým tak musí prokázat souhru. Náš průvodce Vám ukáže základy ovládání lodi, bezpečnosti na vodě a zároveň Vás i doporovdí. Plavba z Děčína do německé Schmilky trvá 2-3 hodiny. Z raftů přesednete na kolo a zpátky se dopravíte opět za pomoci vlastních sil.

 

Balíček Zapůjčení kola

Pro Váš cyklovýlet či sportovní kurz nabízíme kvalitní trekkingová kola včetně helmy. Můžete využít cyklostezek podél Labe a Ploučnice, bezpečně bez kopců a autodopravy.

 

Kemp Děčín

V nově otevřeném Kempu a Cyklostopu Děčín neztrácíte nic z pobytu v přírodě a zároveň krásy a zázemí města, neboť je situován na břehu Labe pouze 5 minut chůze od jeho historického centra. Naplňuje veškeré představy o kvalitním zázemí zejména pro cyklisty na Labské stezce a cyklostezce Ploučnice. Ubytování je v moderních obytných stanech plně zařízených pro příjemný pobyt. Jedná se o nový, moderní trend v kempování. V našich obytných stanech si užijete stejného komfortu jako v chatičce. V každém stanu jsou postele nebo postelové rošty. Ve stanech se pohodlně vyspí dvě až osm osob. Na zemi jsou koberce, dále je tu elektrická lampa a stolek se židlemi.

Balíček Táborák

Dřevo pro Váš skvělý tábornický večer, na přání zajistíme i buřtíky.

 

Ceny a termíny:

   1 - 2 dny 3 a více dnů
 Ubytování / spacák    150,-      110,- 
 Lůžkoviny - jednorázově     40,-       40,-
 Snídaně     60,-       60,-
 Oběd / večeře     75,-       75,-
 Táborák    300,-        -
 Via Ferrata    350,-        -
 Rafty a kolo    350,-        -
 Zapůjčení kola    150,-        -

Od 20 osob pedagog zdarma

Platí v měsícich duben - červen a září - říjen

 

 

Foto

info@enthusia.cz
+ 420 724 006 865
facebook