České středohoří

Labská cyklostezka

České Švýcarsko

Praha

Via ferrata Děčín

Příroda, kultura, gastronomie, zážitky, aktivně v Čechách

Kontakt

Enthusia
cestovní kancelář
Labské nábřeží 33,
405 02 Děčín 4

+420 724 006 865
info@enthusia.cz
www.enthusia.cz

Kontakt

Enthusia
cestovní kancelář
Labské nábřeží 33,
405 02 Děčín 4

+420 724 006 865
info@enthusia.cz
www.enthusia.cz

 

O nás

Vítáme Vás u cestovní kanceláře Enthusia. Od roku 2012 organizujeme pro jednotlivce, skupiny i partnery výlety s průvodcem v Českém Švýcarsku a Českém Středohoří, prohlídky měst, sportovní zážitky a aktivní dovolené nejen u nás, ale i v dalších koutech České republiky.

Sídlíme v Děčíně, před branou Národního parku České Švýcarsko. Region známe jak své boty a rádi Vám ho přiblížíme pěšky, ze sedla kola, z vodní hladiny Labe na raftech či z vrcholků pískovcových skal.

Na co se s námi můžete těšit?

Kopretiny

Na aktivně strávený čas v překrásné krajině. Ať už se rozhodnete pro dovolenou v Českém Švýcarsku či dovolenou na kole nebo hledáte jen zážitek na jeden, uděláme vše proto, abyste si to užili. Díky lokálním průvodcům se dozvíte mnoho zajímavého a uvidíte místa, která by Vám jinak mohla zůstat ukryta. Zveme Vás v průběhu cesty na ochutnávky vína a piva přímo u těch nejlepších výrobců v regionu. Doporučíme Vám zajímavé kavárny a upozorníme na tradiční lokální produkty. Českou republiku a její regiony tak poznáte na vlastní kůži a to velmi intenzivně.

Co od nás můžete čekat?

Kvalitní služby. Vážíme si svých klientů a chceme, aby se s námi cítili jako v bavlnce. Serióznost, flexibilita, příjemné jednání a především nadšení pro věc jsou u nás samozřejmostí.

Náš tým

Petra

Enthusia tým PetraPřijímá objednávky a komunikuje s Vámi, kdykoliv potřebujete poradit. Je pečlivou duší kanceláře, neunikne jí jediný detail. Neustále přemýšlí jak vylepšit zážitky během zájezdů a naše služby vůbec. Můžete se s ní potkat na zájezdech jako s průvodkyní na kolech či pěšky. Petra ráda jezdí MTB a běhá canicross.

 

 

Sven

Enthusia tým SvenPřipravuje sportovně laděné zájezdy a můžete se s ním potkat jako s průvodcem na kolech, MTB či pěšky. Stará se o Vás, abyste se měli jako v bavlnce. Stará se také o Vaše kola, ať během zájezdu nebo i po něm. Je hlasem naší hot-line a pomůže Vám, ať řešíte jakoukoliv situaci. Je fanda veškeré cyklistiky, běhání, běhu na lyžích a přežití v přírodě, závodí se svými psy v zápřahu.

 

 

Katka

Enthusia tým KatkaKatka je všestrannou sportovkyní. Je profesionální instruktorkou horolezení. Katku potkáte na zájezdech jako průvodkyni na kole, pěšky či via ferratě. Katka je pořád vesele naladěna, rozený entusiasta. Její vášní jsou běžecké ultramaratony.

 

 

Ondra

Enthusia průvodce Ondra

Ondra je profesionálním instruktorem horolezení. Má za sebou několik expedičních cest po celém světě. S Ondrou se potkáte na zájezdech jako s průvodcem na kolech, MTB či via ferratě. Skupiny umí držet v dobré náladě a motivovat k výkonům.

 
 
 
 Poznejte náš tým
info@enthusia.cz
+ 420 724 006 865
facebook